Lyssna Insia

Hitta företag i Dorotea

I registret kan du söka efter alla företag i Dorotea kommun. Uppgifterna i företagsregistret hämtas från offentliga källor. Därför är det bäst att rätta eventuella felaktigheter direkt hos källan. Mer information om detta finns under "Komplettera ditt företags uppgifter".

Komplettera ditt företags uppgifter

Eftersom många vill ta kontakt med företag via e-post eller webbplats rekommenderar vi alla företag och organisationer att komplettera med dessa uppgifter. Sök först fram ditt företag. Klicka sedan på länken Lägg till uppgifter längst ner till vänster. Följ instruktionerna.

Om du har problem med att använda verktyget, kontakta oss så hjälper vi dig.

 

Uppdaterad den 29 april 2021

Länk till Företagsbesök

Näringslivsenheten

Näringslivsutvecklare
Gabriel Holmlund
0942-140 80
gabriel.holmlund@dorotea.se

Projektledare för Gröna Jobb
Thommy Persson
070-508 56 44
thommy.persson@dorotea.se

Projektledare för NiMR
Anders Karlsson
073-053 01 92
anders.karlsson@dorotea.se

Kommunikatör
Hanna Gimbergsson
073-803 70 45
hanna.gimbergsson@dorotea.se

Projektledare för Lapplands Sydport
Ulrika Stenberg
Tel: 073-023 48 58
ulrika.stenberg@dorotea.se

Projektledare för Digitala Steget
Jennie Larsson
Tel: 070-301 36 53
jennie.larsson@hemavantarnaby.se